Новак Джокович загуби сет на Australian Open 2019, но продължава

...

Джокович изпрати Шаповалов към дома с един сет, но и с геврек под мишница

Новак Джокович загуби сет на Australian Open 2019, само че продължава в идващия стадий от шампионата.

Ноле надигра Денис Шаповалов, като позволи известна уязвимост в представянето си в третия сет, само че още в идващия победи противника си на " 0 " и го прати към дома.

Джокович се наложи с 6:3, 6:4, 4:6, 6:0 за два часа и двадесет минути.
 Серина Уилямс даде единствено три гейма на Даяна Ястремска
Серина даде единствено три гейма на красивата Даяна

Успехът бе реализиран за 65 минути от американката

Сърбинът позволи пробив в първия сет, само че отговори с цели три и не остави шансове на съперника си.

Повече от изненадващо обаче, откакто поведе с 4:2 гейма в третия сет, Джокович за прочут интервал от време изгуби надзор върху представянето си и отстъпи пред Шаповалов.
 Новак Джокович и Стефанис Циципас ще са звездите на Sofia Open

Гръцка инвазия се чака при започване на февруари

За да потвърди по допустимо най-хубавия метод, че става дума за по-скоро инцидентни " разстройства " в играта му, Ноле обезсърчи Денис в последната част от мача, надделявайки с 6:0.

Данил Медведев е идващото предизвикателство за Джокера, на 1/8-финалите от конкуренцията.