Най-полезният играч за миналия сезон Янис Адетокумбо наниза 37 точки

...

Адетокумбо се развихри с 37 точки за 21 минути игра, Далас победи вицешампиона

Най-полезният състезател за предишния сезон Янис Адетокумбо наниза 37 точки за единствено 21 минути на полето, а Милуоки отнесе гостуващия Ню Йорк със 128:102.

Антетокунбо изобщо не се появи на игрището в последната четвърт, откакто домакините поведоха с 32 точки разлика.

Джулиъс Рандъл приключи с 25 точки и 15 битки за Ню Йорк.
Далас победи вицешампиона Голдън Стейт със 124:97 като посетител.

Дуайт Пауъл осъществя 21 точки, а Лукса Дончич способства с 20 точки и 8 битки.

Резервата Джордън Пуул със 17 точки беше най-резултатен за домакините, които позволиха осма поредна загуба.

Голдън Стейт има съществени кадрови проблеми поради травми през този сезон и е спечелил единствено 9 от 42 мача до момента.
Трей Йънг вкара 36 точки, 21 от които в последната четвърт, а Атланта се наложи над гостуващия Финикс със 123:110.

Кевин Хънтър добави 23 точки, рекордните в кариерата си 15 битки и 8 асистенции, а домакините прекъснаха поредност от четири провали.

Девин Буукър беше водач за Финикс с 39 точки.