Най-добрият ни състезател в ски ориентирането Станимир Беломъжев спечели сребърен

...

Сребро за Станимир Беломъжев от Световната купа в Естония

Най-добрият ни играч в ски ориентирането Станимир Беломъжев завоюва сребърен орден в спринтовата отдалеченост от Световната купа в Естония.

Той приключи на второ място с време 17:27 минути - на 10 секунди от спечелилия Никлас Екстром от Финландия. Трети приключи Аапо Випола от Финландия.

При дамите мощно съревнование направи Андрея Дяксова, която остана на едно място от влизане в топ 10. Тя приключи 11-а с време 20:34 минути - на 2:08 от първото място.

Третият български представител на Световната купа в Естония Антония Григорова финишира на 25-о място с време 21:57 мин.
Източник: moreto.net