Националът Ивайло Чочев остана резерва при загубата на Палермо като

...

Чочев гледа отблизо загуба на Палермо

Националът Ивайло Чочев остана запаса при загубата на Палермо като посетител на Парма с 2:3 в дуел от 33-ия кръг на Серия Б. Загубата остави отбора от Сицилия на третата позиция с 57 точки, до момента в който Парма се изкачи на четвъртото място с 53, колкото има и Бари. На върха в класирането е Емполи с 66, следван от Фрозиноне с 58.

Двубоят на стадион “Енио Тардини” беше решен от нападателя на домакините Еменуеле Калайо, който се регистрира с хеттрик, като се разписа в 31-ата, 38-ата от дузпа и 47-ата минута, а Парма дръпна с 3:0 в резултата. Гостите отвърнаха на предизвикването, като първо понижиха члре македонеца Илия Несторовски в 52-ата минута, а в края направиха загубата си по-почетна посредством Слободан Райкович.

Палермо може да съжалява за пропусната опция в края на първото полувреме, когато Несторовски не съумя да върне едно попадение, което би трансформирало напълно хода на дуела. Серия Б 33 кръг, четвъртък 29 март  Виртус Ентела 1:2краен резулат  Палермо