Наставникът на Левски Славиша Стоянович обяви, че лично той е

...

Стоянович: Исках Мартин Райнов, не знам защо трансферът се провали

Наставникът на Левски Славиша Стоянович разгласи, че персонално той е изискал Мартин Райнов на “Герена”. Капитанът на Берое бе покрай прекосяване при сините, само че в последния миг договорката се провали.

“Не мога да кажа за какво се провали прехвърлянето на Райнов. Исках да пристигна. Аз съм треньор, а не управител. Моята работа е на терена. На някои позиции имаме недостиг. Има мои оферти, на клуба, на други. Ще видим”, сподели Стоянович след домакинската победа с 2:0 над Септември.

“Беше сложен мач, като всеки различен. Бързо вкарахме два гола, само че имахме много проблеми с организацията през първото полувреме. През второто полувреме оправихме нещата. Искам по-остро да играем, да пресираме. Има още доста работа за извършване.

Не ми харесва по какъв начин действаме като изгубим топката”, сподели сърбинът по отношение на самата среща.

фотография: Иван Йочев, Sportal.bg Първа лига 5 кръг, неделя 19 август  Левски 2:0краен резулат  Септември (София)