Наставникът на Жозе Моуриньо отчете умората в своя състав, но

...

Моуриньо се извини на Салернитана и отново отписа Рома за топ 4

Наставникът на Жозе Моуриньо регистрира умората в своя състав, само че акцентира, че играчите му справедливо са спечелили мача със с 2:1 след късен поврат.
 Рома повали последния с късен поврат Рома повали последния с късен поврат
“Отборът беше изтощен. Не е елементарно да играеш в четвъртък и по-късно в неделя, изключително надалеч от вкъщи с дълго пътешестване. Джан Пиеро Гасперини се усеща по същия метод в. Едва след промените, които направих, имахме свежи крайници и сила, с цел да обърнем мача. дадоха всичко от себе си и им беше мъчно да поддържат този интензитет в продължение на 90 минути. В последна сметка считам, че заслужавахме да победим, тъй като се опитвахме да спечелим мача до самия край. обаче направи дуела сложен за нас ”, съобщи Моуриньо след мача.

Той също по този начин се извини на сътрудника си Давиде Никола за разправията си с неговия щаб в последните минути на дуела и още веднъж отписа възможностите на своя отбор да се пребори за място в топ 4, макар че разликата с четвъртия е пет точки. “От са прави, че случилото се в края на мача не беше редно. Като отговорник за моя щаб, аз се оправдавам за тези няколко непотребни думи, които бяха казани. Не мисля, че можем да настигнем, тъй като те са прекомерно мощни, с цел да изгубят много точки. Има битка за местата от пето до осмо. Някои си мислеха, че може би ще се срине след загубата в дербито, само че те завоюваха два следващи мача, макар че с няколко съдийски решения в тяхна изгода. Има едно състезание сред първите четири тима и друго сред идващите четири ”, добави Специалния.

Снимки: Gettyimages
 Рома повали последния с късен поврат Рома повали последния с късен поврат 10 апр | 21:07  УЕФА проверява случаите на мача Бодьо/Глимт - Рома УЕФА проверява случаите на мача Бодьо/Глимт - Рома 8 апр | 20:29  Фен на Бодьо/Глимт уцели Тами Ейбрахам със снежна топка (видео) Фен на Бодьо/Глимт уцели Тами Ейбрахам със снежна топка (видео) 8 апр | 17:45  Отговорът на Бодьо/Глимт: Човек на Рома нападна нашия треньор, има запис Отговорът на Бодьо/Глимт: Човек на Рома нападна нашия треньор, има запис 8 апр | 16:49  Наставникът на Бодьо/Глимт атакува наш треньор, оплакаха се от Рома Наставникът на Бодьо/Глимт атакува наш треньор, оплакаха се от Рома 8 апр | 11:21  Моуриньо след загубата: Ние сме любимецът Моуриньо след загубата: Ние сме любимецът 8 апр | 01:51  Норвежкият призрачен сън на Рома се завърна Норвежкият призрачен сън на Рома се завърна 8 апр | 00:07  Посрещнаха Моуриньо със снежни топки в Норвегия Посрещнаха Моуриньо със снежни топки в Норвегия 7 апр | 15:27  Моуриньо си откри нова работа (видео) Моуриньо си откри нова работа (видео) 6 апр | 16:46 Още от Футбол свят  Република България Лайпциг отхвърли Хофенхайм за едно полувреме Република България Лайпциг отхвърли Хофенхайм за едно полувреме 10 апр | 22:28 121 0  Лион се избави от загуба в Страсбург с късен гол Лион се избави от загуба в Страсбург с късен гол 10 апр | 22:11 189 0  Леванте 0:0 Барселона, огромен пропуск на Моралес Леванте 0:0 Барселона, огромен пропуск на Моралес 10 апр | 21:57 2774 5  Слован и Божиков допират купата с поредна победа Слован и Божиков допират купата с поредна победа 10 апр | 21:55 437 0  На почивката: Торино 0:0 Милан, без съществени положения за гол На почивката: Торино 0:0 Милан, без съществени положения за гол 10 апр | 21:45 2451 3 Виж всички Водещи Новини  Титаничният конфликт сред Манчестър Сити и Ливърпул остана неуреден Титаничният конфликт сред Манчестър Сити и Ливърпул остана неуреден 10 апр | 20:23 47863 295  Ботев (Пловдив) се върна в челната тройка след домакинска победа против Локомотив (София) Ботев (Пловдив) се върна в челната тройка след домакинска победа против Локомотив (София) 10 апр | 21:55 18248 46  Много ВАР, само че без голове - ЦСКА 1948 остана по-доволен в Кърджали Много ВАР, само че без голове - ЦСКА 1948 остана по-доволен в Кърджали 10 апр | 19:40 34556 76  Резултати и голмайстори във Втора лига Резултати и голмайстори във Втора лига 10 апр | 19:00 39335 88  Григор Димитров стремително преодоля първия кръг в Монте Карло Григор Димитров стремително преодоля първия кръг в Монте Карло 10 апр | 17:37 21033 13 Класиране Програма