Нападателят на Септември (София) Мартин Тошев се надява, че загубата

...

Мартин Тошев: Беше ясно, че победната серия ще свърши

Нападателят на Септември (София) Мартин Тошев се надява, че загубата от Славия е пристигнала в верния миг. Новакът в елита спря успеха си серия от четири следващи триумфа в шампионата, откакто отстъпи с 1:4 от " белите ".

" Мисля, че първите 15 минути на първото полувреме ги проспахме. След като ни вкараха гола, се поокопитахме и изравнихме играта. Много безразсъден гол допуснахме през второто полувреме и там всичко рухна. Създавахме положителни обстановки, само че чистите бяха малко. Правим неточности, само че ще се работи и отсега нататък, с цел да се почистват тези неща. Имаше една обстановка, която съгласно мен съдията трябваше да отсъди по по-различен метод и мача тръгваше в друга посока, в случай че беше дал дузпа. Няма какво да се заблуждаваме. Направихме добра серия, само че всички бяхме наясно, че и тя ще има своя край. Дано е пристигнал в верния миг. Предстоят още четири мача, само че аз съм оптимист и мисля, че ще вземем още точки преди полусезона ", разяснява Тошев.
Първа лига 16 кръг, петък 17 ноември  Славия 4:1краен резулат  Септември (София)