Нападателят на Септември (София) Мартин Тошев бе разочарован след загубата

...

Нападател на Септември: Дузпа срещу Левски променяше нещата

Нападателят на " Септември " (София) Мартин Тошев бе отчаян след загубата с 0:2 от " Левски " на " Герена ". Според него тимът му не е заслужавал да загуби, защото е играл нападателно, а съгласно него е трябвало да бъде отсъдена дузпа в края на първото полувреме за " Септември ", която щяла да промени посоката на срещата.

Направихме доста добър мач. Играхме офанзивно на " Герена ", което е мъчно за множеството посетители. Може би не ни доближи малко самочувствие, само че треньорът ще ни уточни грешките в елементи на анализа. Ако ни бяха дали дузпа за игра с ръка в края на първото полувреме, то това щеше да промени мача до края. Имахме си и своите обстановки, само че направихме две неточности, от които пристигнаха головете на домакините. През второто полувреме отпаднахме и физически. Надявам се още в идващия мач да спечелим точки,  добави Мартин Тошев . Чуйте още от него:

play pause stop mute unmute max volume / Мартин Тошев Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
Източник: bnr.bg