Нападателят на аржентинския национален отбор Серхио Агуеро беше откаран в

...

Серхио Агуеро припадна при 2:4 от Нигерия

Нападателят на аржентинския народен тим Серхио Агуеро беше откаран в болница по време на другарската среща с Нигерия (2:4) в Краснодар. Голмайсторът на " Манчестър Сити " примрял в съблекалнята на полувремето. След свестяването си останал в здравното заведение, с цел да му бъдат направени цялостни проучвания.

Агуеро вкара един от головете, с които аржентинците поведоха с 2:0. След това обаче африканците размазаха противника, направиха цялостен поврат и завоюваха.

Евер Банега откри резултата в 27-ата минута, а девет по-късно Агуеро удвои. Малко преди почивката Келечи Ихеаначо понижи за африканците. През втората част Алекс Айоби беше прецизен два пъти (52-а и 73-а минути), а Брайън Идову оформи изразителната победа за Нигерия.

Аржентинците, които играха без Лионел Меси, насочиха цели 17 удара, само че единствено четири от тях бяха в границите на вратата. Съперникът бе надалеч по-ефективен - 5 точни изстрела от общо 7 и 4 маркирани попадения.

На 11 ноември Аржентина се наложи с 1:0 над Русия в Москва.
Източник: btvnovinite.bg