Нападателят Гонсало Игуаин отбеляза гол и направи три асистенции за

...

Братята Игуаин и Индиана Василев се развихриха при разгром на Интер над Синсинати

Нападателят Гонсало Игуаин означи гол и направи три асистенции за разгромната победа на Интер (Маями) с 5:1 над Синсинати в мач от МЛС.

Бившият футболист на аржентинския народен тим бе в основата на триумфа, а неговият брат Федерико също бе на висота, като се отличи с попадение и голов пас.

Футболистът с български корени Индиана Василев, наследник на някогашния футболист на Сливен Денчо Василев, също способства за успеха на Маями, реализирайки третия гол за отбора.

Индиана Василев влезе в игра в 66-а минута на мястото точно на Федерико и три минути по-късно се разписа с мощен шут. Това е трети гол за американеца с български генезис с екипа на Интер (Маями).