Нападателят Дарвин Нунес сложи край на головата суша от 12

...

Дарвин Нунес сложи край на головата суша, за да помогне на Ливърпул да победи в Бърнли

Нападателят Дарвин Нунес постави завършек на головата суша от 12 мача, с цел да помогне на Ливърпул да се върне на върха на таблицата с победа с 2-0 против Бърнли.

Уругвайският национал, който не бе вкарвал гол във Висшата лига от края на октомври, направи решаващия пробив през първото полувреме, преди резервата Диого Хота да означи първото си присъединяване от месец насам с финален гол в 90-ата минута – неговият 50-и гол за Червените.

Въпреки че това беше в множеството връзки удобна победа – те бяха анулирани два гола и също удариха рамката – за тим, който записва пет промени от изтощителното тъждество с Арсенал, Юрген Клоп team направи нещата по-трудни, в сравнение с трябваше да бъдат против съперници, които към този момент са изгубили девет от 10 домашен мача.