Надеждите на Астън Вила в Топ 4 на Висшата лига

...

Брентфорд разочарова надеждите на Астън Вила в Шампионската лига в патова ситуация с шест гола

Надеждите на Астън Вила в Топ 4 на Висшата лига претърпяха огромен удар, откакто изхвърлиха преднина от два гола, с цел да създадат тъждество 3-3 против Брентфорд, който вкара три пъти за девет минути.

Вила изглеждаше консолидираща четвърта позиция след голове от двете страни на полувремето на Оли Уоткинс и Морган Роджърс, които ги изведоха нагоре.

Но те удариха бутон за самоизтребление, когато бързи удари на Матиас Йоргенсен, Брайън Мбеумо и Йоане Виса видяха Брентфорд да обръща мача с главата надолу.

Домакините трябваше да се съберат и удар с глава на Уоткинс избави точка, само че резултатът попречи на подтик за Тотнъм в конкуренцията за обезпечена подготовка в Шампионската лига.

Шпорите, които изостават с три точки на пето място, играят за изпадане заплашен от Нотингам Форест в неделя и също имат мач по-малко.

Равенството значи, че серията без победа на Брентфорд се простира на девет мача и те ще възприемат това като пропуснат късмет.