Монтана посреща Марек в мач от 19-я кръг на Втора

...

НА ЖИВО: Монтана - Марек, съставите

Монтана посреща Марек в мач от 19-я кръг на Втора лига. Двубоят е с начален час 17:30 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта, като го наблюдава минута по минута.

Монтана е в неприятна серия, като няма победа към този момент четири мача поред. Това оставя отборът на 4-а позиция, а задачата на тима е да се класира назад в елита на българския футбол. Монтана е с най-хубавата отбрана във Втора лига, като има едвам 13 позволени гола в 18 мача.

Марек е една от приятните изненади на сезона, като отборът заема краткотрайната трета позиция и не стопира да мечтае за класиране в елита. Отборът е с втората най-хубава отбрана след Монтана, допускайки едвам 14 гола. Проблемът за Марек е сложното отбелязване на попадения, а отборът е с едвам 19 гола от началото на акцията.

Стартови сформира:

Монтана:  30. Васил Симеонов, 15. Богдан Костов, 5. Денис Динев, 14. Димитър Буров, 18. Костадин Илиев, 24. Емил Янчев, 22. Стефан Каменов, 23. Антон Тунгаров, 7. Ричарс - Стивън Сила, 6. Франк Есума, 20. Кевин Беманга

Марек:  21. Константин Костадинов, 32. Александър Башлиев, 9. Росен Йорданов, 5. Боян Стойнев, 44. Христо Каймакански, 71. Димитър Илиев, 14. Александър Близнаков, 77. Милен Иванов, 94. Георги Божилов, 8. Валери Йорданов, 10. Николай Ганчев