МОНРЕАЛ — Патрик Рой искаше фокусът в четвъртък да бъде

...

Яростното рали на Islanders не успя при завръщането на Патрик Рой в Монреал

МОНРЕАЛ — Патрик Рой искаше фокусът в четвъртък да бъде върху неговия тим, вместо върху него.

До края на вечерта част от фокуса в действителност беше върху островитяните — само че в случай че това беше победа за Рой, сигурно беше пирова.

Айлъндърс скапаха завръщането на Рой в Монреал, откакто излязоха абсолютно и заплатиха цената, губейки с 4-3 от Канадиънс след завръщане, което не съумя и хвърли Рой в първата му компликация като старши треньор на тима.

Отборът на Рой в действителност изтри пасива от 3-0 с помощта на петминутен огромен удар през третия интервал, само че това пристигна с цената на загубата на Адам Пелех поради травма.

Пелех получи попадение на открит лед от третия интервал от Брендън Галахър, при което нападателят на Канадиънс остави краката си.

Галахър получи петминутно огромно наказване и изпъждане за погрешен чек в главата.

Айлъндърс доведоха мача до 3-всички, като Мат Барзал понижи преднината до 3-2 с удар на китката при 14:51.