МОЛ Види приема Челси в двубой от последния кръг на

...

МОЛ Види - Челси 0:0

МОЛ Види приема Челси в дуел от последния кръг на конкуренцията в Група L. Унгарският първенец към момента има късмет да се класира напред, в случай че през днешния ден избегне загубата. Това обаче зависи и от изхода на конфликта сред ПАОК и БАТЕ, които играят по същото време. Челси от дълго време си подсигурява присъединяване в идната фаза. Лондончани имат пет победи от пет мача досега и ще се опитат да завършат груповата фаза със стопроцентов актив. Българският национал Георги Миланов предстоящо стартира като титуляр за домакините. Маурицио Сари е направил 10 промени в съпоставяне със състава, който стартира при успеха над Манчестър Сити. Единствено Вилиан е запазил мястото си измежду титулярите. Алваро Мората започва на върха на офанзивата.
Focused and ready to play.

The Blues have arrived at the Groupama Arena... #VIDIvCFC pic.twitter.com/TddMF34G0h
— Chelsea FC (@ChelseaFC) December 13, 2018 Види: Ковашчик, Фиола, Юхаж, Винисиус, Стопира, Него, Хаджич, Николов, Миланов, Шчепович, Хусти

Челси: Кабайеро, Дзапакоста, Кристенсен, Ампаду, Емерсон, Баркли, Фабрегас, Лофтъс-Чийк, Вилиан, Мората, Хъдсън-Одой

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО ТУК СЪСТАВИТЕ ТУК! МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК!
КЛАСИРАНЕ ТУК! Лига Европа 6 кръг, четвъртък 13 декември  Видеотон 0:03 минута  Челси