МИНЕАПОЛИС (AP) — Антъни Едуардс отбеляза 26 от своите 28

...

Водещият на Запад Тимбъруулвс победи Гризлис със 118-103, за да достигне средата с рекорд 30-11

МИНЕАПОЛИС (AP) — Антъни Едуардс означи 26 от своите 28 точки през второто полувреме, Руди Гобер имаше 17 точки, 10 битки и шест блока с максимален резултат за сезона и водещият на Запад Минесота Тимбъруулвс победи разрушения от травми Мемфис Гризлис със 118-103 в четвъртък вечерта.

Наз Рийд вкара 20 точки, а Майк Конли имаше 17 точки и 10 асистенции за Вълците, които надвиха над Гризлис с 37-17 през четвъртата четвърт.

Джарън Джаксън-младши имаше 36 точки, а Люк Кенард добави 18 точки за Гризлис, които започнаха осмата си композиция от стартовия състав от девет игри този месец и в никакъв случай не позволяваха на неналичието на дълбочина да лимитира силата им, защото започнаха пътешестване с четири игри. Те направиха клиника за пасове и ампутиране против водача в лигата в отбраната на маркираните голове и държаха преднината през по-голямата част от мача.

Санти Алдама, който имаше 13 точки от аварийна пейка, се опита да влезе под кожата на Гобер с втренчени погледи...