МИЛАНО (AP) — Вечно присъстващият Фелипе Андерсън отбеляза гол, за

...

Фелипе Андерсън вкара гол, за да помогне на намиращия се във форма Лацио да победи Лече с 1-0 в Серия А

МИЛАНО (AP) — Вечно присъстващият Фелипе Андерсън означи гол, с цел да помогне на Лацио да победи Лече с 1-0 в Серия А в неделя като столичният тим продължи впечатляващото си скорошно показване.

Фелипе Андерсон вкара в 58-ата минута на своя 126-и следващ мач във всички надпревари за Лацио.

Това беше четвъртата поредна победа на Лацио в Серия А и Отборът на Маурицио Сари също отстрани градския противник Рома от Купата на Италия в средата на седмицата в под напрежение четвъртфинал.

Лацио се изравни по точки с четвъртия Фиорентина, който по-късно е хазаин на застрашения от изпадане Удинезе. Болоня изоставаше на точка и по-късно игра против изпитващия усложнения Каляри.

Трето място Милан приема Рома по-късно, като треньорът на гостите Жозе Моуриньо е осъден.

Лацио имаше слаб старт в лигата, в това число загуба с 2-1 от Лече в деня на откриването на сезона.

Също по този начин бе спечелил единствено една точка в последните си четири ма...