Милан и Олимпик Марсилия вкараха по четири гола в мачовете

...

Милан и Марсилия вкараха по 4 гола

Милан и Олимпик Марсилия вкараха по четири гола в мачовете си от. Италианският гранд надделя Славия Прага с 4:2, до момента в който Марсилия се оправи изненадващо елементарно с Виляреал за 4:0. 2:2 сред Бенфика и Глазгоу Рейнджърс, както и 1:0 за Фрайбург над Уест Хям затвориха този стадий.

На „ Сан Сиро “ в Милано гостите от Славия Прага не се предадоха, макар че останаха с човек по-малко още в 20-ата минута поради червен картон на Ел Хаджи Диуф.

Оливие Жиру направи 1:0 за Милан в 34-ата минута, откакто засече центриране на Рафаел Леао. Но единствено след 2 минути Давид Дуджера с мощно воле изравни. Росонерите обаче натиснаха и в 44-ата минута стана 2:1. Тиджани Райндерс вкара с удар по земята след пас на Алесандро Флоренци. Две офанзиви по-късно Флоренци центрира и Лофтъс-Чийк осъществя за 3:1.

Чехите стигнаха до втори гол, део на Иван Шранц в 65-ата минута – 3:2. Кристиан Пулишич пет минути преди края обезпечи по-солиден задатък за италианския исполин.

Пиер-Емерик Обамеянг вкара два гола за Марсилия при безапелационната победа над Виляреал, по един във всяко полувреме. Джордан Верету в 23-ата и Жерсон Москера в 28-ата направиха пък 2:0. Алберто Морено от Виляреал получи червен картон половин час преди края на срещата. Загубата е първа за Виляреал от седем мача насам.
Източник: flashnews.bg