МИЛАН (АП) — Интер Милано продължи впечатляващата си серия през

...

Лидерът в Серия А Интер победи Болоня с 18 точки преднина. Сасуоло, Каляри печелят битки за изпадане

МИЛАН (АП) — Интер Милано продължи впечатляващата си серия през 2024 година с победа с 1-0 над Болоня и се придвижи с 18 точки на върха в Серия А в събота, само че загуби Марко Арнаутович до друга изглеждаща сериозна травма.

Голът на Ян Бисек от първото полувреме беше задоволителен, с цел да накара тима на Симоне Индзаги да усили голямото си преимущество пред втория Ювентус, който приема Аталанта в неделя.

След този кръг остават 10 мача.

Интер завоюва всичките си 13 мача тази година в Серия А, Суперкупата на Италия и Шампионската лига.

Въпреки това Болоня имаше също беше във впечатляваща форма и завоюва последните си шест мача, в това число успеха над Аталанта предишния уикенд, с цел да консолидира четвъртото място.

Това беше и последният тим, който победи Интер в Купата на Италия на 20 декември.

Нападателят на звездата на Интер Лаутаро Мартинес получи рядка отмора преди реванша от осминафиналите на Шампионската лига в сряда, като нерадзурите гостуват на Ат...