Мениджърът на Астън Вила Стийв Брус имаше доста неприятна вечер,

...

Фен на Астън Вила замери мениджъра Стийв Брус със зеле

Мениджърът на Астън Вила Стийв Брус имаше много неприятна вечер, въпреки и отборът му да се добра до тъждество 3:3 против Престън Норт Енд с 10 души в мач от следващия кръг в Чемпиъншип.

Малко преди края на дуела Брус, който е застрашен от уволняване поради слаби резултати, беше замерен от последовател на бирмингамци със зелка.

" За страдание това демонстрира в какво общество живеем. Хората към този момент не почитат никой, не признават престижи. Намирам този случай за извънредно непочтителен ", сподели Брус след срещата.

Астън Вила поведе с 2:0 през първото полувреме, само че при започване на второто Джеймс Честър получи пряк червен картон и остави домакините с 10 души. Това докара до 3 безответни гола за Престън, само че в 90-ата минута Яник Боласи изравни за 3:3. Вила можеше и да завоюва мача в края на добавеното време, само че Глен Уилън пропусна дузпа.

Равентсвото остави бирмингамци на 12-о място в подреждането с 15 точки от 11 мача.