Мартин Райнов игра за Арджеш при равенството срещу Киндия (Търговище)

...

Цял мач за Райнов за Арджеш

Мартин Райнов игра за Арджеш при равенството против Киндия (Търговище) от втория кръг в група " D " на шампионата за Купата на Румъния. Двубоят приключи 1:1, а Райнов остана на терена през всичките 90 минути.

Французинът Енцо Селестан даде преднина на Арджеш в 15-ата минута, а в 30-ата Модестас Воробьовас изравни за домакините, които са на дъното в класирането с 1 точка. Арджеш има 2 точки от две равенства. Начело са Университатя (Крайова) и Окна Муреш с по 4 точки.

В група " С " Фарул (Констанца) завоюва с 2:0 гостуването си на Рапид (Букурещ) с 2:0 и оглави класирането. Попаденията вкараха Карло Касап и Адриан Мазилу.

В група " В " УТА Арад победи с 3:1 като посетител Глория (Бузъу) с 3:1. Две от попаденията бяха дело на някогашната звезда на Лудогорец Клаудиу Кешерю.

Днес Университатя (Клуж) на Пламен Илиев гостува на КСМ Александрия в група " С ".