Манчестър Юнайтед загуби с 0:2 от Манчестър Сити на „Олд

...

Манчестър Юнайтед се намира в най-лошата си серия от 57 години

Манчестър Юнайтед загуби с 0:2 от Манчестър Сити на „ Олд Трафорд “ и по този метод „ алените дяволи “ направиха още по-трудна задачата си за класиране в топ 4 на Висшата лига и присъединяване в Шампионска лига през идващия сезон.

В момента Манчестър Юнайтед се намира в най-лошата си серия от 1962 година насам. Отборът загуби седем от последните си девет мача във всички съревнования.

В този интервал Манчестър Юнайтед е позволил 20 гола в своята врата и е съумял да вкара едвам 6 попадения.

Манчестър Юнайтед се намира на шесто място в класирането, а в неделя посреща Челси в пряк конфликт за четвъртото място във Висшата лига на „ Олд Трафорд “. „ Червените дяволи “ изостават на три точки от лондончани, които сега се намират на четвърто място, само че имат и доста по-лоша голова разлика от тях.