Манчестър Юнайтед не направи много, за да намали шума около

...

Късният гол на Мейсън Маунт не беше достатъчен за Манчестър Юнайтед, след като Брентфорд завърши наравно

Манчестър Юнайтед не направи доста, с цел да понижи шума към бъдещето на мениджъра Ерик Тен Хаг след извънредно трагичното, само че значително невдъхновяващо тъждество 1-1 против Брентфорд.

Юнайтед изглеждаше трансформирал безжизненото показване в невероятни три точки, откакто Мейсън Маунт се изкачи от аварийна пейка, с цел да ги уволни напред шест минути след добавеното време.

Но Брентфорд изравни по-малко от три минути по-късно посредством Кристофър Айер, с цел да сграбчен точка, която беше най-малкото, което заслужаваха.

Ten Hag беше пренебрегнал спекулациите по отношение на работата си тази седмица, преди да се върне на сцената на пагубния си втори мач отпред, когато позволиха четири гола в началните 35 минути.

При доказателството за това невпечатляващо показване, те съвсем не са постигнали някакъв прогрес от оня углавен следобяд през август 2022 година

Всъщност Брентфорд имаше задоволително шансове да повтаряне на играта им с 4-0, само че за своенравното довеждане докрай...