Лудогорец U15 не успя да победи връстниците си от Берое

...

Лудогорец U15 не успя да победи Берое след пропусната дузпа

Лудогорец U15 не съумя да победи връстниците си от Берое (Стара Загора) и стигна единствено до 1:1 в мач от програмата на XXII кръг на шампионата в Елитната юношеска група до 15 години.

При резултат 1:0 разградчани пропуснаха дузпа. Срещата се игра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.

Филип Гигов откри в 9-та минута. Той бе най-съобразителен, откакто вратарят на противника мазета удар на Кристиян Манушев. В 31-та минута основният арбитър отсъди дузпа за Лудогорец за игра с ръка в наказателното поле. Изпълнението от бялата точка обаче не откри очертанията на вратата. Почивката пристигна при този резултат.

След подновяването на играта гостите стигнаха до изравнителното попадение в 52-та минута на срещата.

Такива мачове би трябвало да ги печелим, в случай че желаеме да вървим нагоре. Длъжни бяхме да затворим дуела с второ попадение, само че за жал не се получи. Вярвам, че ще извлечем нужните заключения от това тъждество и ще сме по-ефективни в идващите срещи, разяснява след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.
Източник: novinata.bg