Лудогорец III загуби с 1:3 от Черноморец (Балчик) в мач

...

Лудогорец III загуби с 1:3 от Черноморец Балчик

Лудогорец III загуби с 1:3 от Черноморец (Балчик) в мач от XXVII кръг на шампионата на Североизточна Трета лига, заяви формалният уебсайт на първенците. Двата тима премериха сили на стадион " Гнездо на орли " в Разград.

Срещата стартира добре за момчетата на Захари Сираков, които още в 3-та минута сътвориха напрежение пред вратата на противника. Валентин Цветанов проби добре по фланга и откри Тончо Георгиев, който стреля, само че край гредата. В 30-та минута бърза контраофанзива, при която четирима в зелено бяха против двама от състава на гостите, Йоан Йорданов стреля на сантиметри от гредата. В 30-та минута гениите на Шампионите откриха резултата. Голът падна, откакто разградчани пресираха противника в неговата половина и лишиха топката, а Димитър Иванов откри Йоан Йорданов, който приключи тъкмо за 1:0. В 38-та минута Черноморец изравни. Първото полувреме приключи при този резултат.

След подновяването на играта в 55-та минута разградчани бяха покрай втори гол. Петър Кирев пусна добре по тревата, а Тончо Георгиев засече, само че стража на противника избави. В 58-та минута Черноморец поведе с 1:2 след корнер. В 77-та минута Тончо Георгиев излезе самичък против вратаря, само че пропусна. В 90-та минута гостите стигнаха до попадение за крайното 1:3.

" Доволен съм от момчетата, тъй като играха добре. Единствено резултатът не ми харесва. Бяхме по-добрият тим и пропуснахме доста отлични обстановки за попадение, с които, при повече акуратност, можеше да затворим мача и да го спечелим. Жалко, че допуснахме през второто полувреме два гола от статични положения. През първото попадението на противника падна след наша неточност в защита ", разяснява старши треньорът на Лудогорец III Захари Сираков след края на срещата.
Източник: novsport.com