ЛОС АНДЖЕЛИС (АП) — Антъни Дейвис имаше 36 точки и

...

Антъни Дейвис отбеляза 36 точки, докато Лейкърс удържаха ново завръщане на Пейсърс при победа със 150-145

ЛОС АНДЖЕЛИС (АП) — Антъни Дейвис имаше 36 точки и 16 битки, ЛеБрон Джеймс добави 26 точки и 10 асистенции, и Лос Анджелис Лейкърс оцеляха при мощното завръщане на Индиана Пейсърс в четвъртата четвърт за победа със 150-145 в неделя вечерта.

Спенсър Динуиди означи 26 точки в най-големия си нападателен мач, откогато се причисли към Лейкърс, които завоюваха три следващи и пет от седем. Лос Анджелис водеше със 116-99 навлизайки в четвъртата четвърт, само че Индиана понижи разликата до три точки в края на правата.

Лейкърс удържаха, като означиха 10 точки в последната минута — в това число шест наказателни удара на Остин Рийвс, който приключи с 25 точки в най-резултатното показване на Лейкърс за сезона.

Паскал Сиакам вкара 19 от своите 36 точки през третата четвърт за Пейсърс, които паднаха до 2-1 при своите пет -победа в мача след мрачна отбрана през втората и третата четвърт, позволявайки 86 точки на Лос Анджелис. Майлс Търнър добави 20 точки, а Ти Джей Макконъл имаше 1...