Лондонският Тотнъм страда, но не допусна изненада като домакин срещу

...

Тотнъм страда, но не допусна изненада

Лондонският Тотнъм страда, само че не позволи изненада като хазаин против Уотфорд в дуела от 24-ия кръг на Премиър лийг и се възползва от грешките на първенеца Манчестър Сити и водача Ливърпул, с цел да редуцира изоставането си. “Шпорите” победиха с 2:1 на “Уембли” Уотфорд и събраха 54 точки, като изостават единствено на 2 от “гражданите” и на седем от “мърсийсайдци”. Гостите изненадващо откриха резултата в 38-ата минута, когато се разписа Крейг Катхарт. Обратът настъпи в последните 10-ина минута. Хеунг-Мин Сон изравни в 80-ата минута, а три минути преди края испанският нападател Фернандо Йоренте с глава означи победното попадение. Премиър лийг 24 кръг, сряда 30 януари  Тотнъм 2:1краен резулат  Уотфорд