Локомотив Пловдив победи Черно море с 2:1 в мач от

...

Локо Пд излъга Черно море на Лаута

Локомотив Пловдив победи Черно море с 2:1 в мач от 4-ия кръг на Първа лига, игран на стадиона в парк " Лаута ". " Моряците " приключиха срещата с човек по-малко откакто втори жълт картон получи Родриго Енрике в продължението на срещата.

Черно море не започва мача по най-хубавия метод и позволи гол още в 4-ата минута. Николай Николаев напредна отдясно и центрира в наказателното поле, където Момчил Цветанов с шпагат осъществя за 1:0. В 19-ата минута Илиан Илиев откри Исмаил Иса с тил към вратата, той върна топката към Васил Панайотов, който се забави и не съумя да нанесе удар.
Снимка: ПФК Черно море  Локо Пд излъга Черно море на
В 26-ата минута Георги Минчев стреля рисково от отдалечен свободен удар, само че Георги Георгиев съумя да избие след страхотна интервенция. В 31-вата минута Черно море съумя да изравни. Родриго Енрике подаде на Васил Панайотов, който с пета изведе Курьор зад защитата на Локомотив, а той с левия крайник направи Луков беззащитен за 1:1.

В 48-ата минута основният рефер отсъди много противоречив фаул на границата на наказателното поле. Кеокапитанът на Локо Пд Димитър Илиев стреля и прати топката в горния ъгъл на вратата на Георги Георгиев. В 50-ата минута Даниел Димов засече с глава центриране от корнер към втора греда, кълбото попадна в Иса, само че той не съумя да нацели вратата на Луков.
В рамките на една минута сред 74-ата и 75-ата домакините насочиха два рискови удара. Първо Анте Аралица стреля доста мощно по земя от наказателното поле, само че Георги Георгиев с крайник отби напред. Веднага по-късно Динис Алмейда получи топката зад отбраната на Черно море и се опита да трансферира Георги Георгиев, само че и този път вратарят на варненци се намеси ослепително.

В продължението на дуела Черно море остана с Човек по-малко, откакто втори жълт карто, респективно червен получи Родриго Енрике.
Съставът на Черно море: Георги Георгиев, Даниел Димов, Емо Янчев, Виктор Попов, Цветомир Панов, Стефан Велев (84- Денислав Ангелов), Васил Панайотов (78-Леандро Андраде), Матиас Курьор, Родриго Енрике, Илиан Илиев (70-Файсел Касми), Исмаил Иса.

Локо Пд: Мартин Луков, Милош Петрович, Лукас Масоеро, Диниш Алмейда, Петър Витанов, Кристиан Илич (69-Лукас Салинас), Николай Николаев (86-Парвизджон Умарбаев), Момчил Цветанов, Кенан Муслимович, Димитър Илиев, Георги Минчев (79-Бирсент Карагарен).
Източник: fakti.bg