Локомотив направи 1:1 при домакинството си на Черно море. Головете

...

Две дузпи и равенство между Локомотив и Черно море

Локомотив направи 1:1 при семейството си на Черно море. Головете бяха вкарани от дузпи, като първо Пабло Гарсия откри в 9-та минута за гостите, а капитанът на Локомотив Димитър Илиев изравни в 34-та минута.

В 4-та минута удар на Васил Панайотов мина около вратата.

Черно море получи дузпа в 9-та минута, когато Гомис фаулира Сердюк и Георги Давидов отсъди дузпа. Пабло Гарсия беше прецизен от бялата точка и откри резултата - 0:1.

В 14-та минута Минчев стреля, само че ударът му излезе в навън.

В 30-та минута Митко Илиев стреля, само че Дюлгеров избави.

В 34-та минута и Локомотив получи дузпа. Живко Атанасов фаулира Лукас Салинас и Давидов отсъди нова дузпа, която Димитър Илиев трансформира в гол и изравни резултата - 1:1.

В 44-та минута домакините стигнаха до хубаво състояние, само че Дюлгеров избави рисков изстрел на Карагарен.

В 63-та минута Мартин Дичев насочи удар, който мина около вратата.

Черно море имаше още една опция, само че и Велислав Василев не съумя да откри очертанията на вратата.

При третия си опит в 67-та минута гостите бяха най-близо до попадението. Сердюк беше изведен отлично, само че Илко Пиргов съумя да избави с една ръка.

Така Локомотив не съумя да запише трета поредна победа, а Черно море към този момент е непобеден в 10 следващи мача.

В класирането Черно море е втори с 29 точки, а Локомотив е седми с 24 точки.

В неделя Локомотив е посетител на Славия.

Локомотив: Илко Пиргов, Милош Петрович, Мартин Паскалев, Кристиан Гомис, Бирсент Карагарен, Емил Янчев, Парвизджон Умарбаев, Николай Николаев (Йосип Томашевич 46 мин.), Лукас Салинас, Георги Минчев, Димитър Илиев

Черно море: Иван Дюлгеров, Виктор Попов, Живко Атанасов, Влатко Дробаров, Мартин Дичев, Даниел Димов, Пабло Алварес, Велислав Василев (Зе Гомес 71 мин.), Васил Панайотов (Родриго Вилела 71 мин.), Леандро Андраде, Евгений Сердюк
Източник: trafficnews.bg