Левски стигна до измъчена победа с 3:2 над Вадуц в

...

Левски стигна дъното, отбор от Лихтенщайн изхвърли `сините` от Европа

Делио Роси напуща Левски при неуспех против Вадуц  Синята тъга застигна и Лихтенщайн, Левски загуби от Вадуц
Левски стигна до измъчена победа с 3:2 над Вадуц в реванша от първия квалификационен кръг на Лига Европа и с общ резултат 3:3 отпадна от конкуренцията поради головете на отбора от Лихтенщайн на непознат терен.

Колибали даде задатък на гостите в 25-ата минута, Сержиу Буш изравни в 35-ата минута. Белаид донесе цялостен поврат в 53-ата минута, само че в 55-ата минута Тадич изравни. Кабрал в 85-ата минута вкара. Буш пропусна дузпа в 75-ата минута. Българският отбор има потребност от два гола чисти гола, с цел да успее да продължи напред.

След близо година вървене по тъгите, публиката на стадион " Георги Аспарухов " се осмели да извика " оставка " във връзка играта на тима и треньора Делио Роси. Италианецът получи задоволителен заем на доверие, макар всички издънки, само че тази през днешния ден надали ще бъде простена.
Източник: offnews.bg