ЛАС ВЕГАС (AP) — Четири дни след загубата с 3-0,

...

Четири дни след загубата с 3-0, Рейдърс постави рекорд по точки на франчайзинг, победи Чарджърс с 63-21

ЛАС ВЕГАС (AP) — Четири дни след загубата с 3-0, Лас Вегас Рейдърс вкара 42 точки до полувремето, не Не позволявайте на Лос Анджелис Чарджърс да пресичат средата на терена до третата четвърт и стигнаха до рекордна победа с 63-21 в четвъртък вечерта.

Рейдърс сложиха връх за попадение на франчайз, надминавайки успеха на тима с 59-14 в Денвър на 24 октомври 2010 година Това бяха най-вече точки, позволени от Чарджърс, които преди този момент дадоха 57 на Сейнт Луис Рамс на 1 октомври 2000 година

Рейдърс водеха с 42-0 на полувремето, единствено три точки по-малко от върха на НФЛ за марж на полувремето, който беше подложен през 2009 година, когато Нова Англия поведе Тенеси с 45-0. Маржът от 42 точки е изравняван още два пъти – от Грийн Бей над Чикаго през 2014 година и Пакърс над Тампа Бей през 1983 година Лас Вегас също изравни върха на франчайза за точки на половина, подложен през 1969 година против Бъфало.

Дифицитът на полувремето беше най-големият в историята на Chargers. Те изоставаха от...