Лас Палмас и Реал Сосиедад завършиха наравно 0:0 в мач

...

Лас Палмас и Реал Сосиедад не намериха път към гола

Лас Палмас и Реал Сосиедад приключиха наедно 0:0 в мач от третия кръг на Ла Лига. За баските това беше трето следващо тъждество от началото на сезона, до момента в който отборът от Канарските острови за повторно не съумя да пречупи противника си вкъщи.

Първата добра опция в мача беше на сметката на домакините, само че удар на Сандро Рамирес профуча около гредата.

За гостите страхотна опция за гол пропусна Такефуса Кубо в 55-ата минута. В 74-ата минута Мартин Субименди скочи високо, с цел да засече центриране и отклони топката от близка отдалеченост, само че вратарят Алваро Вайес се регистрира с брилянтно избавяне и мазета топката в корнер.

В 83-ата минута Енцо Льойодис пропусна отличен късмет да донесе успеха на своя тим. Той шутира под напречната греда, само че Алекс Ремиро избави.