Кристиано Роналдо вкара първия си гол за годината и донесе

...

Роналдо донесе победата на Ал-Насър срещу Ал-Фейха в азиатската Шампионска лига

Кристиано Роналдо вкара първия си гол за годината и донесе успеха на Ал-Насър с 1:0 против Ал-Фейха в първи мач от осминафиналите в азиатската Шампионска лига.

Португалската мегазвезда се разписа девет минути преди края на мача след асистенция на Марсело Брозович.

Роналдо имаше и други обстановки за гол, само че вратарят избави ударите му в края на първата част и в средата на второто полувреме.

Реваншът е другата сряда.

Хари Кюъл бе покрай надвит дебют отпред на Йокохама Ф Маринос, само че попадение на Махмуд Ейд с глава в добавеното време донесе тъждество 2:2 на домакините от Банкок Юнайтед с японския тим в друга среща от осминафиналите.

Австралиецът Кюъл пое поста, откакто сънародникът му Кевин Мускат подаде оставка в края на сезон 2023.