Кристиано Роналдо реализира два гола за победата на Ал-Насър с

...

Кристиано Роналдо с два гола за победата на Ал-Насър над Ал Духаил в азиатската Шампионска лига

Кристиано Роналдо осъществя два гола за успеха на Ал-Насър с 4:3 против Ал Духаил в група " Е " от Шампионската лига на Азия.

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед и Реал Мадрид изведе Андерсон Талиска, който откри резултата в 25-ата минута. Садио Мане направи 2:0 в 56-ата минута, а пет по-късно поргугалският национал с шут от отдалеченост означи третото попадение в мрежата на катарския тим.

Исмаел Мохамед и Алмоез Али върнаха два гола в интерес на Ал Духаил в границите на единствено 4 минути, преди Роналдо да направи 4:2 в 81-ата минута. Майкъл Олунга оформи крайния резултат единствено пет минути преди края на постоянното време на дуела.

Ал-Насър има цялостен актив от 9 точки преди всичко, до момента в който Ал Духаил е със единствено 1 точка в дъното на класирането. Иранският Персеполис е с 6 точки на втора позиция в подреждането в група " Е " от шампионата.