Кой знае? Вила и Спърс все още трябва да играят

...

Ман Юнайтед 1-2 Фулъм: Алекс Иуоби бележи драматичен победен гол след късния изравнителен гол на Хари Магуайър - като защитникът имаше късмета да избегне червен картон след неприятен фаул срещу Саша Лукич - като горещата серия на домакините приключи

Кой знае? Вила и Спърс към момента би трябвало да играят между тях. Петото място към момента може да е задоволително, с цел да се класирате за Шампионската лига.

Но това е доста рано през сезона, с цел да може Ten Hag да се хваща за сламките след Alex Iwobi нанесе най-болезнената загуба с победител в 97-ата минута.

Алекс Иуоби вкара надвит гол в 97-ата минута, с цел да донесе на Фулъм шокираща победа с 2-1 като посетител на Олд Трафорд

Хари Магуайър смяташе, че е избавил точка, когато вкара в 89-ата минута за Юнайтед

Това обаче не беше задоволително за тима на Ерик загар Хаг - които остават на три точки от първите четири