Конър Макдевид отбеляза гол и четири асистенции, когато Едмънтън Ойлърс

...

Едмънтън Ойлърс победи Дъкс с 8-2

Конър Макдевид означи гол и четири асистенции, когато Едмънтън Ойлърс победи Анахайм Дъкс с 8-2 в неделя вечер на Роджърс Плейс.

Това е деветата игра за пет точки от кариерата на Макдейвид. Той има девет точки в последните два мача.

Отборите комбинираха шест гола през първия интервал. Макс Джоунс го раздвижи, когато вкара 3-на-2 3:32 в мача. Ивендър Кейн изравни малко повече от минута по-късно, следвайки пас на Конър Браун, който завоюва първата си точка като Ойлър. Джоунс означи още веднъж по-малко от две минути по-късно, с цел да изведе Дъкс с 2-1.

Ойлърс дадоха отговор с три преди края на рамката. Конър Макдейвид избра ъглов удар трима на един. Дарнел Нърс хвърли дълъг пас към Райън Нуджънт-Хопкинс, който победи Лукас Достал при пробив за своя пети за сезона. Макдейвид направи Хаймън еднократно, с цел да направи 4-2 Ойл...