Колумбия размаза с 3:0 фаворита в потока Полша и си

...

Колумбия размаза с 3:0 фаворита в потока Полша

Колумбия размаза с 3:0 любимеца в потока Полша и си върна очакванията за излизане от групите на Мондиал 2018. Лос Кафетерос впечатли извънредно доста най-много с играта си и ранообразните хрумвания в офанзива. Дружина Полска, за която титуляр игра Яцек Горалски от Лудогорец, пък до неотдавна имаше имиджа на страховит тим, само че след довечера това е под сериозен въпрос. В тази група водят Сенегел и Япония с по 4 точки, само че колумбийците са с действителен късмет, тъй като срещат " лъвовете от Теранга " в третия мач. Поляците към този момент отпаднаха след второто си проваляне в шампионата. Колумбия зарадва над 25 000 свои почитатели на стадиона в Казан с три чудесни попадения. Резултатът бе открит от Джери Мина в края на първата част. Високият бранител се включи при корнер и след заучено осъществяване с глава от упор разстреля Шчесни. През второто полувреме Колумбия още веднъж танцуваше на терена и напълно справедливо заби още 2 гола. Те бяха дело на Радамел Фалкао с външен фалц и на Хуан Куадрадо след свръхестествен пас на Хамес Родригес и майсторски пробив на играча на Ювентус, увенчан с ювелирно осъществяване в противоположния ъгъл.
Източник: inews.bg