Каварна. С много положителни емоции и детски смях премина спортното

...

Добрич: ДГ „Радост“ са победители в състезанието „Бързи, смели, сръчни“ в Каварна

Каварна. С доста позитивни страсти и детски смях мина спортното съревнование „ Бързи, смели, сръчни “ в Каварна, оповестиха от пресцентъра на общината . В конкуренцията взеха присъединяване трите градски градини. На първо място се класираха децата от ДГ „ Радост “, които завоюваха с общо 55,5 точки от трите щафетни игри. С разлика по-малко от една точка се класира ДГ „ Здравец “ с 55 т. Третото място зае ДГ „ Детелина “ с сбор точки 52,5. Сборът от точки се образува за експедитивност, акуратност и точност. Резултатите бяха отсъдени от умело жури в състав: Павел Станчев - шеф отдел „ Спорт и юношески действия “, Павел Дюлгерски - експерт в отдел „ Спорт и юношески действия “ и Красимир Гецов - преподавател по физическо образование в СУ „ Стефан Караджа “. Наградите на спечелилите бяха връчени персонално от зам.-кмета на община Каварна Митко Недев. Община Каварна обезпечи на спечелилите купи и медали. Всички участници получиха грамоти и материални дарове.

Източник: focus-news.net