ИЗТОЧЕН РЪДЪРФОРД, Ню Джърси (AP) — Куинтън Байфийлд вкарва в

...

Байфийлд вкарва късно, Кингс се възстановяват от неравномерна загуба, за да победят Дяволите с 2-1

ИЗТОЧЕН РЪДЪРФОРД, Ню Джърси (AP) — Куинтън Байфийлд вкарва в пауърплей 5:37 преди края и Лос Анджелис Кингс отскочиха от седем -загуба с гол за победа над Ню Джърси Девилс с 2-1 в четвъртък вечерта.

Анзе Копитар вкара гол с ръка, а Дейвид Ритих направи 27 спасявания, до момента в който Кингс завоюваха едвам за пети път в последните си 20 игри (5-9-6).

Тайлър Тофоли вкара в пауърплей за Ню Джърси, който завоюва две следващи победи. Нико Доус беше извънреден при гола, като направи 27 спасявания, в това число сензационни прекъсвания с ръкавици на Копитар през първия интервал и Адриан Кемпе през втория.

Победителят в игривата игра пристигна, откакто бранителят Бранд Кларк насочи удар от дясната точка. Байфийлд се опита да отклони удара, само че несъмнено вкара отбитата топка в мрежата за своя 17-и гол.

След загубата със 7-0 от Бъфало във вторник, Кралете дадоха отговор и надиграха Дяволите през по-голямата част от първите два интервала. Все отново те бяха тъждество 1-1, влизайки в третия.