Италианският нападател на Валенсия Симоне Дзадза стана автор на една

...

Дзадза, какво беше това?!

Италианският нападател на Валенсия Симоне Дзадза стана създател на една от най-комичните симулации от началото на годината в европейския и международен футбол. В средата на второто полувреме на мача на “прилепите” със Севиля на “Рамон Санчес Писхуан” в събота Дзадза се опита да изкара червен картон на Франко Васкес от отбора от Андалусия по много чудноват и безразсъден метод. Тичащият зад Васкес Дзадза наведе главата си и се опита да закачи гърба на футболиста в бял екип. Въпреки че нямаше никакъв (или минимален) контакт, който освен това бе потърсен от самия Дзадза, италианецът се хвана за лицето в опит да заблуди рефера.

Вижте този чудноват миг от мача, който Валенсия завоюва с 2:0 (два гола на Родриго) и на процедура съвсем си обезпечи четвъртото място в крайното класиране, оставяйки отвън зона Шампионска лига Севиля. Примера дивисион 28 кръг, събота 10 март  Севиля 0:2краен резулат  Валенсия