Италианският гранд Милан и френският шампион Пари Сен Жермен играят

...

НА ЖИВО: Милан - Пари Сен Жермен 2:1, Жиру прониза Донарума

Италианският гранд Милан и френският първенец Пари Сен Жермен играят при резултат 2:1 в една от най-чаканите срещи на четвъртия кръг от група „ F “ в Шампионска лига. Сблъсъкът на „ Сан Сиро “ в Милано стартира в 22:00 часа и  на сайта  ще проследим всичко най-интересно от него.

Двубоят стартира много забавно, като в първите 3-4 минути парижани имаха предимство, само че не стигнаха до нищо забавно.

В шестата минута Милан сътвори първото чисто състояние – Леао проби отляво и насочи към точката на дузпата, където Рубен Лофтъс-Чийк стреля високо над вратата.

Грешката на „ росонерите “ незабавно бе осъдена. При изпълнен корнер отляво топката бе отклонена на първа греда, а на втора Милан Шкринияр засече с глава за 0:1.

GOOOOOOOOOOOALLLL! 1-0!

Milan Škriniar heads home the opener following a fine corner! I
— Paris Saint-Germain (@PSG_English)
Минута по-късно италианците сътвориха още едно чисто състояние - този път Муса стреля около вратата.

При идната рискова офанзива на " червено-черните " амнистия нямаше и резултатът стана 1:1. Жиру получи на скорост в наказателното поле и стреля мощно по земя, само че Донарума мазета. При добавката Леао с акробатично осъществяване, наподобяващо задна ножица, направи 1:1.

Back level in a matter of minutes and what a goal it was!