Хофенхайм победи с 2:1 като гост Борусия (Мьонхенгладбах) в среща

...

Хофенхайм победи с 2:1 Борусия като гост след обрат

Хофенхайм победи с 2:1 като посетител Борусия (Мьонхенгладбах) в среща от 13-ия кръг на Бундеслигата. Ларс Щиндл откри резултата в 34-ата минута от дузпа, само че Хофе направи цялостен поврат след почивката с голове на Андрей Крамарич (75) и Райън Сесеньон (86).

" Жребчетата " останаха с човек по-малко в 79-ата минута, когато бе изпъден Маркюс Тюрам.

След този мач " сините " събраха 15 точки и излязоха на 11-о място, до момента в който Борусия е с три пункта повече.

Гладбах поведе в резултата в 34-ата минута. Разписа се Ларс Щиндл от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушаване на Денис Гайгер против пострадалия в наказателното поле.

В 63-ата минута Валентино Лазаро пропусна отлична опция да удвои преднината на своя тим, само че ударът му мина около вратата. Три минути по-късно Зомер отрази удар на Грилиш.

В 75-ата минута Бебу направи страховит пробив и откри Крамарич, който изравни.

Четири минути по-късно " жребчетата " останаха с човек по-малко, откакто Маркюс Тюрам бе изпъден след интервенция на ВАР.

Четири минути преди края на постоянното време Хофе направи цялостен поврат. Райън Сесеньон вкара прекрасен гол с удар в левия ъгъл на вратата за 1:2.

Борусия бе покрай изравнителен гол в 88-ата минута. Тогава Бауман отрази удар с глава на Емболо.
Източник: fakti.bg