Хетафе се наложи с 1:0 над Валенсия в последния мач

...

Хетафе се измъкна от опасната зона за сметка на Валенсия

Хетафе се наложи с 1:0 над Валенсия в последния мач от 22-ия кръг на Ла Лига. Борха Майорал донесе извънредно значимия триумф на отбора от мадридското предградие с прецизен изстрел в 82-ата минута. Победата оказа помощ на Хетафе да напусне рисковата зона, само че Валенсия остава там и вероятността " прилепите " да изпаднат от елита едвам за повторно в историята си наподобява все по-реална.

Двубоят на " Колисеум Алфонсо Перес " беше дебют отпред на Валенсия за Рубен Бараха. Неговият отбор изигра относително положително първо полувреме, в което пропусна няколко положения, само че след почивката Хетафе доминираше и справедливо изтръгна успеха в заключителните минути.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.