ГЕРБ заложи капан на Продължаваме промяната, за да покаже кой

...
ГЕРБ заложи капан на Продължаваме промяната, за да покаже кой
Коментари Харесай

ГЕРБ заложи капан за Промяната. Игра в парламента

ГЕРБ заложи капан на „ Продължаваме промяната ”, с цел да покаже кой не желае правосъдна промяна. Това стана ясно от изявление на Делян Добрев за Нова тв.

„ На Политическа партия им е значима правосъдната система, по тази причина Петков и Василев през целия ден ги нямаше в зала ”, разяснява Добрев. Вчера в Народното събрание малко след започването на дебата по поправките на Наказателно-процесуалния кодекс, които вкарват  разследване на основния прокурор, депутатите от Политическа партия провалиха кворума и съвещанието бе прекъснато.
-->
„ По време на съвещанието „ Промяната ” направиха комисия по електронното ръководство. И половината депутати на Политическа партия и Демократична България, които сякаш доста желаят правосъдна промяна, не бяха в зала през вчерашния ден. Ние не се регистрирахме, с цел да се види кой го няма ”, изясни хватката на ГЕРБ  Добрев.

„ Как не им стигнаха 2 години, с всевъзможен формат на болшинства да си одобряват каквато си изискат правосъдна промяна ”, продължи Добрев. „ Те се вършат на доста въодушевени, внасят доста законопроекти - в правна комисия са импортирани 68 законопроекта, свързани със правосъдната промяна ”, сподели Добрев.

Според него до края на 48-ото Народно събрание е невероятно да се одобри правосъдната промяна. 

По тематиката цените на горивата Добрев сподели, че по време на ръководството на Политическа партия бензинът и дизелът са били 3,50 лв., а в този момент - 2,40. „ Сутринта погледнах – 2,40 беше бензинът, дизелът – 2,60 лв. ”, сподели депутатът от ГЕРБ.

Той отговори на обвиняванията на Венко Сабрутев от Политическа партия. „ Каквито и графики да демонстрира, хората зареждат по бензиностанциите и виждат, че по време на „ Промяната ” беше 3,50, в този момент е 2,50 лв. ”, продължи Добрев. 
Източник: standartnews.com

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР