Футболни таланти на моряците се издъниха на своя земя.Отборът на

...

Таланти на моряците изгубиха у дома

Футболни гении на " моряците " се издъниха на своя земя.

Отборът на Черно море позволи загуба при семейството си на Септември (София) в мач от 9-ия кръг на Елитната група до 15 години. Възпитаниците на Тодор Колев отстъпиха с 1:3 на стадион „ Корабостроител “ под Аспаруховия мост.

„ Моряците “ поведоха в резултата в 10-ата минута посредством Кристиян Михайлов, само че позволиха равнене в края на полувремето. През втората част гостите осъществиха два безответни гола за крайното на 1:3, написа chernomorepfc.bg.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Кристиан Маринов, Емануил Няголов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Виктор Иванов, Мартин Пенев, Кристиан Михайлов, Стефан Стефанов (Теодор Костадинов, Стефан Сивков, Петър Николов, Никола Захариев, Илля Калашник, Кирил Петров, Андриян Калев.
Източник: petel.bg