Френският нападател Андре-Пиер Жиняк отново демонстрира голаджийските си умения с

...

Жиняк отново бележи красиво

Френският нападател Андре-Пиер Жиняк още веднъж показва голаджийските си умения с фланелката на мексиканския си отбор Тигрес. 33-годишният футболист осъществя две попадения за тима си при домакинската победа с 3:2 против Некакса в мач от 7-ия кръг на мексиканското състезание. Първият гол в дуела - в 40-ата минута, бе точно негово дело - великолепен удар с пета. През второто полувреме Жиняк, който преди години попари ЦСКА с екипа на Тулуза с гол в 96-ата минута, вкара и гол с глава за 2:1.
През ноември предходната година Жиняк се развихри с 4 гола против Пуебла.
Le golazo incroyable de Gignac cette nuit avec les Tigres en Liga MX. pic.twitter.com/dHrtrK5y92