ФОРТ ЛОДЕРДЕЙЛ, Флорида (AP) — Лионел Меси отбеляза гол и

...

Лионел Меси, Луис Суарес повеждат, когато Интер Маями победи Нашвил с 3-1 в Шампионската купа на КОНКАКАФ

ФОРТ ЛОДЕРДЕЙЛ, Флорида (AP) — Лионел Меси означи гол и асистенция при завръщането си в състава на Интер Маями Сряда вечер, повеждайки при успеха с 3-1 над Нешвил в реванша от 1/8-финалния мач за Купата на първенците на КОНКАКАФ.

Меси откри своя някогашен съотборник в Барселона, Луис Суарес, в крачка за гол, който отвори резултата в осмата минута. Осемкратният притежател на Златната топка по-късно добави гол през първото полувреме, с цел да даде на Интер Маями ранна преднина от 2-0.

Аржентинската суперзвезда напусна мача в 50-ата минута. Не беше ясно незабавно за какво Меси напусна - той беше почивал при загубата с 3-2 от Монреал в неделя, което е единственият мач, който е пропуснал този сезон.

Меси беше сменен от Робърт Тейлър, който означи в 63-ата минута, с цел да даде преднина на Интер Маями с 3-0.

Интер Маями се класира за четвъртфиналите на КОНКАКАФ Шампионската купа с победа и 5-3 преимущество в общия брой голове в сериите с сбор голове.