ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Джони Годро вкара при дузпата, Деймън Северсън

...

Гол при дузпата на Джони Годро издигна Блу Джакетс над Флайърс с 3-2

ФИЛАДЕЛФИЯ (AP) — Джони Годро вкара при дузпата, Деймън Северсън и Джейк Бийн вкараха голове в третия интервал и Кълъмбъс Блу Джакетс се върнаха към загубата Филаделфия Флайърс 3-2 в четвъртък вечер.

Годро, първият стрелец на Кълъмбъс, победи вратаря на Флайърс Самуел Ерсон, а Даниил Тарасов завоюва успеха за Сините якета със избавяне с ръкавица на Тайсън Фьорстър. Нито Шон Кутюрие, нито Боби Бринк съумяха да се преобразуват за Филаделфия.

Победата беше едвам втората в последните седем надпревари за Columbus.

Травис Конечни, включен в листата на мача на звездите в четвъртък, означи и двата гола за Филаделфия. Флайърс се отхвърлиха от четвъртото си следващо съревнование и шесто от последните седем.

Джоел Фараби и Кутурие асистираха и на двата броя на Конечни.

Ерсон направи 26 спасявания за Флайърс, които се завърнаха вкъщи за първи път от 21 декември, откакто изгубиха четири от пет на пътя.