Филаделфия 76ers доставят един от първите агонизиращи бед бийтове за

...

76ers доставят брутален бед бийт с гнила четвърта четвърт

Филаделфия 76ers доставят един от първите агонизиращи бед бийтове за Новата година във вторник вечер.

Ръководеният от Джоел Ембийд Сиксърс влезе в мача с екипен общ брой от 116,5 точки и единствено минути след началото на мача против Булс това число изглеждаше като удар за овър.

През първата четвърт Фили загуби 43 точки по пътя към преднина от 25 точки пред Чикаго.

По време на втория, 76ers сложиха солидни 30 точки, с което общият им резултат за първото полувреме доближи 73, поставяйки ги на крачка от 146 точки в мача – близо 30 точки повече от планувания общ общ брой.

След като означиха още 25 точки през третата четвърт, изглеждаше, че нямат нулев удар, който ще ударят изпод.

Но с 9:18 до края на играта и Сиксърс напред със 107-76, нещата излязоха от релсите.

С началната петица на пейката Филаделфия щеше да означи единствено три точки в останалата част от мача, като завоюва успеха със 110-97.

Сиксерс останаха без голове през последните осем...