Етър и Ботев (Пловдив) ще определят днес последния четвъртфиналист в

...

НА ЖИВО: Етър – Ботев Пд

Етър и Ботев (Пловдив) ще дефинират през днешния ден последния четвъртфиналист в тазгодишното издание на шампионата за Купата на България.

Срещата на стадион „ Ивайло “ във Велико Търново започва в 17:30 часа.

Гостите завоюваха с 2:1 последната си аудиенция тук, само че пък преди 2 години отпаднаха в 1/16-финал за Купата след продължения и гол на Даниел Младенов при започване на първото от тях.

Етър се нуждаеше от продължения, с цел да стигне и до актуалната фаза, откакто в предния кръг в профил мъчно Черноморец в Бургас, изоставайки с 0:2 до 76-ата минута.

Като изключим този мач, домакините са в серия от 5 загуби, до момента в който Ботев не познава усета на провалянето към този момент над 2 месеца.

„ Канарчетата “ са непобедени в 9 опита, в това число контроли, като завоюваха последните 3 и в общо 7 от случаите.

Какво ще се случи в този момент следва да разберем от срещата, която е директно в ефира на Диема спорт.

По традиция Novsport.com ще наблюдава развиването на мача в действително време, до момента в който нашите гости могат да гледат.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ :

ЕТЪР : 12. Алесандро Гуарноне, 2. Валери Христов, 6. Пламен Димов, 26. Мариян Иванов (к), 77. Мартин Николов, 28. Николай Янков, 29. Янко Ангелов, 70. Димо Бакалов, 24. Шахредин Букхолда, 9. Мартин Тошев, 38. Владислав Найденов;

Треньор: Светослав Петров;

БОТЕВ : 1  Хидайет Ханкич, 9. Мартин Секулич, 10. Ивелин Попов (к), 15. Джеймс Ето‘о, 17. Николай Минков, 19. Антоан Конте, 21. Точукву Ннади, 30. Лъчезар Балтанов, 31. Уме Емануел, 38. Константинос Балогианис, 79. Атанас Чернев;

Треньор: Душан Керкез.
Източник: novsport.com